Kedysi boli najlepšie kamarátky, potom zas zaryté nepriateľky a dnes… Ktovie? Hoci Simona Krainová a Dara Rolins komunikujú a vyzerá to tak, že vojnovú sekeru už dávno zakopali, mnohí spochybňujú motívy toho, k čomu sa včera odhodlala modelka na svojom Instagrame – zverejnila totiž 30 rokov staré fotky, na ktorých ona vyzerá božsky, no pre speváčku nie sú ani trochu lichotivé. Stačí sa pozrieť na posmešné komentáre!

„Aha, čo na mňa vypadlo pri návšteve u našich,“ potešila sa Simona Krainová na sociálnej sieti, kde ukázala štyri staré fotografie. Že sa od tých čias ona ani poriadne nezmenila, kým Dara Rolins je takmer na nespoznanie, jej okamžite dalo najavo množstvo fanúšikov.

„Fúú, tak Dara vyzerala vtedy hrozne! Tie plastiky jej len prospeli, v konečnom dôsledku sa na seba ani nepodobá. Vy vyzeráte stále rovnako super, krásne, prirodzene, nie je o čom. Ale tej Dary som sa zľakla, fakt vyzerá škaredo – kruhy okolo očí, odporný nos a nejaký biely jazyk!,“ nešetrila speváčku istá Slovenka.

Kým samotná Dara Rolins tvrdí, že plastiky nepotrebovala, komentujúci pod starými fotografiami majú na vec zjavne trochu iný názor. „Úprimne si povedzme – Dara tu naozaj nevyzerá dobre. Má tu veľký nos. Simona je a vždy bola pekná od prírody. Darina má teraz dobrú postavu a tvár plastiky. Bohužiaľ, je to pravda.“ 

Napriek všetkému sa medzi ľuďmi našli aj zástancovia prirodzenosti, ktorí tvrdia, že speváčka urobila s početnými zákrokmi veľkú chybu. „Rolins je tu ešte pekná, teraz samá plastika. Stará ****, čo si chce dokazovať neviem čo. Simonka krásna, stále žena na úrovni,“ okomentoval to istý fanúšik.

Napriek nie príliš priaznivým reakciám si Dara komentáre zjavne nevšímala a poslala Simone Krainovej ako odpoveď niekoľko vysmiatych smajlíkov. Modelka s odpoveďou nečakala a odvďačila sa jej mnohými srdiečkami, bozkami a slovami: „Love you!“

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/simonakrainova | Foto: Instagram/dararolins_vermi, simonakrainova