Mnohé ženy majú zvláštnu potrebu zmeniť svoj imidž zakaždým, keď im v živote stroskotá nejaký vzťah. Zdá sa, že dračica Miley Cyrus nie je výnimkou. Potom, ako dala svojmu vtedajšiemu manželovi Liamovi Hemsworthovi prostredníctvom postu na sociálnych sieťach vedieť, že sa rozvádzajú a o pár dní nato sa už nechala nachytať fotografmi so svojou mladučkou milenkou, následne šokovala rozchodom aj s ňou – a kratšími vlasmi. Dnes opäť vyzerá inak. Čo sa s ňou deje?

Vzťah s krásnou Kaitlynn Carter, ktorý bol podľa všetkého viac záplatou na ubolené srdce, než niečím skutočným, vydržal len pár krátkych týždňov. So spevákom Codym Simpsonom to však vyzeralo byť vážnejšie. Zamilovaná Miley neustále publikovala ich spoločné fotografie, tešila sa z mladej lásky a na pár krátkych chvíľ vyzerala byť skutočne šťastná.

Z ničoho nič sa však po spoločných selfie s jej milovaným len tak zaprášilo. Nielenže už dlhší čas publikuje len vlastné fotografie (a to isté platím o Codym), no taktiež vymazala niektoré z tých starých, kde sa ukazovali spoločne. Obaja síce klebety o rozchode rezolútne popierajú, no všetky náznaky aj tak poukazujú na neodvratný koniec.

A ešte čosi hovorí, že v živote Miley sa zas niečo zmenilo – nechala si ostrihať vlasy. Ako sa vám páči jej najnovší look?

Miley Cyrus zmeny účesov
Počas vzťahu s Kaitlynn, pri Codym a dnes. Takýmto tempom nebude čoskoro čo strihať.
Miley Cyrus
Hudobníčka telom i dušou. Ale taktiež nevybláznená mladá dievčina, ktorá sa stále hľadá.

Zdroj: Instagram/mileycyrus | Foto: Instagram/codysimpson, mileycyrus