Na začiatok zamiešame siliónové poprsie, niekoľko estetických zákrokov a minulosť v Hoteli Paradise. Pridáme brutálnu úprimnosť, mimoriadne podnikavého ducha, trochu ružového farbiva odtieňa Barbie – a voilà! Kráľovná slovenského Instagramu je na svete. No aj ona musela najskôr vyrásť z nevinného dievčatka na divokú šelmu. Spoznali by ste ju z fotiek zo základnej školy?

Influencerka Zuzana Strausz Plačková nedávno šokovala odhalením, že už čoskoro možno bude chodiť po svete s obrovským bruškom. Ak by sa chcela pozrieť na to, ako približne bude jej vytúžený potomok vyzerať, stačilo by vytiahnuť jej vlastný starý fotoalbum. Generácia dnešných „skorotridsiatnikov“ ho pritom veľmi dobre pozná – volá sa … a takí sme boli a obsahuje fotky zo základnej školy.

Zdá sa, že Zuzanu pochytila nostalgická chvíľka, pretože okrem už spomínaného albumu tentokrát oprášila aj pamätníček a zberateľský kúsok s nálepkami. Väčšina detí z 90. rokov si na podobné veci veľmi dobre pamätá – vymieňali sme si zápisníky navzájom, kreslili do nich obrázky a písali také životné múdra, aké sú len deti v školskom veku schopné vymyslieť. Ako spomienka však tieto vtipné stránky rozhodne stoja za to!

Ale späť k fotkám, ktoré sa nám často s odstupom rokov už ani nezdajú reálne. Ak máte chuť na menšiu hádanku, skúste si z nasledujúcej fotografie tipnúť, ktoré z dievčatiek je budúca slávna influencerka. (Odpoveď nájdete na konci článku pod videom).

„To je extrém!,” neudržala Plačková smiech pri prezeraní starého albumu. Je zrejmé, že už vtedy si dávala na svojom zovňajšku poriadne záležať. „Tu som! Hviezda – zasa v strede. Pozrite na ten outfit! To je aká pamiatka, toto je fakt brutál!” 

Od tých čias prešla Zuzana poriadne dlhú cestu, počas ktorej preukázala schopnosti skutočného chameleóna. Zmenilo sa na nej totiž všetko od tvaru nosa až po farbu vlasov. Treba však uznať, že radikálna zmena šla rozhodne k lepšiemu. Nikdy nevyzerala spokojnejšie, než teraz!

Influencerka ako nevinná prváčka (dievčatko v červenom overale držiace tabuľku).
Plačková 2012 Hotel Paradise
Rok 2012: Staré dobré časy reality šou Hotel Paradise.
Kedysi dávno a teraz. Rozdiel 8 rokov.

Zdroj: Instagram/queen.plackova | Foto: Facebook/Avalon Club, Matej Kuna,  Instagram/queen.plackova