Eva Feuereislová (30) je v susedných Čechách známa ako hviezdička reality šou a kráľovná plastických operácií. Urobiť si ich dala už veľké množstvo, no vraj neľutuje ani jedinú – každý, kto sa pozrie na jej zábery pred a po, podľa jej slov musí chápať, prečo to tak vníma.

Po celkom „bežných“ plastických operáciách sa však najnovšie odhodlala na zákrok, o ktorom len tak nepočuť. Na klinike si nechala zväčšiť bod G.

„Eve sme nastrekli bod G. Je to vlastne zhluk nervových vlákien, ktorý u žien spôsobuje va..nálny org..mus,“ vyjadrila sa pre Extra.cz Blanka Vraspírová, primárka kliniky plastickej a estetickej chirurgie. Zákrok je vraj jednoduchý a bezbolestný (žena pri ňom cíti iba akýsi tlak). A aké sú jeho výhody?Zvýši sa citlivosť pri s.xe, zvýrazní sa org..mus, ale aj vlhkosť pri styku, čo je pre mnoho klientiek veľmi dôležité.“ 

Samotná Eva Feuereislová si zákrok, o ktorom mnoho žien ani netuší, že je možný, nevie vynachváliť. „Je to pecka! Je to celkom iný s.xuálny zážitok ako predtým. Odporúčam to všetkým ženám, ktoré majú rady s.x, ale aj tým, ktoré ho neprežívajú tak, ako by chceli,“ vyjadrila sa otvorene.

Eva pred početnými zákrokmi.

Kráľovná plastík má ako každá známa osobnosť množstvo kritikov, no aj pre tých má pripravenú odpoveď. „Problém je, že ženy nie sú podľa môjho názoru zvyknuté verejne o tomto typu intímneho zákroku hovoriť. Čelila som ohľadom neho urážkam a narážkam. Teraz som však so s.xom nadmieru spokojná a týmto frustrovaným ľuďom odporúčam to isté,“ vracia úder Eva.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/plasticqueen_e, TV Markíza