Evu Feuereislovú netreba v susedných Čechách nijako zvlášť predstavovať – preslávila sa najmä vďaka účinkovaniu vo Vyvolených a Superstar, odkiaľ už bol len krok k stolu plastického chirurga a napokon k prezývke Kráľovná plastík.

Ešte v apríli šokovala Eva správou, že si na klinike nechala zväčšiť bod G. Zo zákroku bola nadšená. Pred pár dňami však prišla so s informáciou, ktorá už tak pozitívna nie je. Médiám sa zverila, že už nejaký čas zápasí s odtrhnutým prsným implantátom.

„Na reoperácii som ešte nebola, ale už som bola na konzultácii. Pán doktor mi vynadal, že som neprišla už skôr, pretože mi hrozí veľké riziko lymfómu. Mohla by som z toho mať rakovinu prsníka. Implantát trčí von, pretože je tam, kde byť nemá,“ povedala pre Extra.cz kráľovná plastík.

„Nevinné“ prianie dobrého zdravia?

Na správu o Evinej hrozbe rakoviny zareagovala aj ďalšia česká hviezdička reality šou Nela Slováková. Tá jej popriala skoré vyliečenie spôsobom, ktorý pobúril aj inak k mnohým hlúpostiam tolerantných užívateľov Instagramu.

„Ahoj, Evi, nech ti dobre dopadne operácia prsíčiek. Hovorí sa tomu karma. Tá pracuje sama. Ja som sa ani nemusela tak zúfalo snažiť ťa ponižovať, ako ty mňa. Pevné zdravíčko a všetko dobré,“ znel obsah Nelinej správy.

Eva, samozrejme, takéto prianie zamrzelo a napriek tomu, že sa Slováková snažila brániť, že text myslela jedine v dobrom, ľudia z jej slov cítili skôr výsmech a iróniu. Kráľovná plastík sa však nechala počuť, že to celé len tak nenechá. Ak by z toho však aj vyvodila nejaké právne dôsledky (čo je nepravdepodobné), pre Nelu Slovákovú nie sú problémy tohto druhu ničím novým.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/nelaslovakova, plasticqueen_e