Keď svet zasiahla prvá vlna pandémie koronavírusu, milióny ľudí kvôli prišlo o živobytie. Výnimkou nebola ani učiteľka gymnastiky Lauren Kennedyová. Angličanka žijúca v austrálskom Gold Coast sa však dlho neľutovala a vyskúšala to s neslávne známou platformou OnlyFans.

Od pikantných videí, ktoré tam nahrávala, si sprvoti zrejme veľa nesľubovala, no prišla jej na ne nečakaná odozva – Lauren sa používateľom mimoriadne zapáčila. Mesačne má okolo 1000-1500 predplatiteľov, z ktorých členstvo každého stojí 25 austrálskych dolárov (v prepočte tak môže počítať s minimálne 15-tisíc eurami každý mesiac).

Jednotliví predplatitelia si za jednorazový príplatok 50 dolárov (približne 32 eur) môžu vyžiadať okrem pravidelných fotografií a krátkych videí aj osobitné video šité na mieru len pre nich. Tých, ktorí túto službu využívajú pravidelne, má Lauren mesačne okolo 100-150, čo pre ňu znamená ďalší obrovský príjem.

Laureninou špecialitou sú krkolomné kúsky.

V čom spočíva Laurenino tajomstvo? Má vraj skvelého kameramana, ktorým nie je nik iný, ako jej vlastný manžel! „Viem, do akých uhlov mám ísť a čo sa nám, mužom, páči,“ vyjadril sa na margo spoločného „biznisu“ voľnomyšlienkársky krásavec, ktorý sa s Lauren zoznámil koncom roku 2019 na Instagrame.

Dvojica sa vzala po šiestich týždňoch randenia. Obaja svorne tvrdia, že majú dokonalý vzťah, ku ktorému významne prispieva aj spoločná práca na er*tickej platforme. Ich najkrajšie spoločné chvíle vraj totiž začínajú tesne potom, ako sa vypne kamera. Zdá sa, že šťastie má vskutku omnoho viac podôb, než sa na prvý pohľad môže zdať!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Laurene so svojou mamou.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/laurenannekennedy