V dnešnom svete sa všetko točí len okolo výzoru. Či už je to povrchné alebo nie, priznajte si to, je to tak. A ak teda vyzeráte troška lepšie, 99% ľudí vás berie už len ako peknú schránku, niečo, čo má príťažlivý obal. 

 

Svoje by o tom vedela rozprávať aj najkrajšia slovenská barberka, šikovná Radka z Považskej Bystrice. Tej sa na sociálnych sieťach začali množiť fanúšikovia jedna radosť a jej popularita stúpa každým dňom.

Samozrejme, umocnené je to jej dokonalým vzhľadom a charizmatickým zjavom, ktorým si okamžite získa každého. Bohužiaľ, kráska sa musí denne pasovať s oplzlými správami od nadržaných chlapov, tí už zrejme nevedia, čo od dobroty.

“Sú to pre mňa ľudia bez výchovy a bez inteligencie, s ktorými musíme na tomto svete žiť. Hlavne ich nemôžeme brať nejako vážne, keďže sa sami trápia,” komentuje tmavovláska.

A tu je spomínaná správa

Foto: Instagram/ steffani_barber | Zdroj: Instagram/ steffani_barber, funmagazin.sk

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)