Žijeme vo svete, kde keď sa niečo nezachytí na video alebo aspoň na fotografiu a následne sa to nezverejní, akoby sa to ani nebolo stalo. Naša potreba zdieľania a uznania sa stáva čoraz nástojčivejšou a niektorí ľudia z nej – opojení “čarom” lajkov a lichotivých komentárov – akoby žijú. (Influenceri a hviezdičky, ktorým táto pozornosť platí účty, aj doslova.)

Jednou z osobností nášho šoubiznisu, ktorá mesačne zdieľa desiatky fotiek a videí, je Dara Rolins. Hoci je to často na úkor tvrdej kritiky jej nezodpovedného správania (najmä v čase pandémie), póz a úsmevov, ktoré niektorí označujú za silené, čoraz viac “umelého” vzhľadu či mnohých ďalších vecí, speváčka sa svojho Instagramového životného štýlu nevzdáva.

Verná mu zostala aj počas sviatku zamilovaných. Iné celebrity zdieľali fotky so svojimi partnermi, a tak ani Dara nechcela zaostávať, hoci Valentína nestrávila s mužom, ale s celkom inou životnou láskou – svojou dcérou. Na tom by nebolo nič zlého, avšak fotografia, kde sa speváčka so svojím 12-ročným dieťaťom bozkáva, sa už niekomu môže zdať trochu “cez čiaru”.

Bozky na pery s deťmi – áno alebo nie?

Na rozhodnutie zverejniť podobnú fotku doplatila v minulosti aj bývalá speváčka a manželka slávneho futbalistu Victoria Beckhamová. Keď sa v roku 2016 pochválila záberom, ako v bazéne na pery bozkáva svoju vtedy 5-ročnú dcérku Harper, rozprúdila tým vášnivé diskusie o vhodnosti či nevhodnosti nielen takéhoto bozkávania detí, ale aj zverejňovania podobných fotografií.

Ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí. Kým niektorí rodičia tvrdili, že bežne bozkávajú na pery aj svoje vyše 20-ročné deti (a neraz zverejnili aj zábery ako dôkaz), ďalší nad tým len krútili hlavami a pýtali sa, či sa na niečo takéto skutočne musia pozerať úplne neznámi ľudia.

Psychológovia vo všeobecnosti súhlasia skôr s druhou názorovou skupinou. Tvrdia, že bozkávanie detí na pery nie je pre ne z hľadiska rozvoja ich intimity a sebavedomia dobré a ak si to už nevieme odpustiť v čase, keď sú úplne najmenšie, určite by sme sa toho mali vzdať najneskôr vo veku, keď ich prestávame kúpať a obliekať.

Samozrejme, dcéra Dary Rolins Laura Homolová je už podstatne staršia, než napríklad Harper Beckhamová, a tak je už určite sčasti aj na jej názore, či chce alebo nechce byť takýmto spôsobom súčasťou Instagramu (a tak celkovo aj kariéry) svojej matky. Fanúšikovia speváčky ju za jej “prirodzené správanie” zbožňujú a jej samotnej nerobia podobné zábery žiaden problém, rovnako ako napríklad ani decentné akty.

Ak jej teda neprekáža verejné prepieranie takýchto chvíľ, ktoré si iní radšej uchovávajú len v spomienkach, neexistuje žiaden zákon, ktorý by ju mohol zastaviť. A ani žiaden človek – len jej dcéra alebo, napokon, ona sama.

Spomínanú FOTO bozku nájdete >>>TU<<<!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Adela Vinczeová čelí ponižujúcemu výsmechu: Dôvodom je Dara Rolins!

Zdroj: Brightside.me, Edition.cnn.com, Instagram/dararolins_vermi, Theeverydaymomlife.com | Foto: Instagram/dararolins_vermi