Alena Snowden, meno jedného odvážneho a krásneho dievčaťa, ktoré má na vás malú prosbu. Chcela by, aby ste zazdieľali jej fotky medzi čo najviac kamarátov, no verte, že ani zďaleka nejde o nejakú narcistickú pipinu. Jej príbeh vás totiž skutočne dojme k slzám!

 

Na prvý pohľad pôsobí Alenka ako milé zdravé dievča, no na nešťastie, nie je tomu tak. Do pol pása je síce úplne v poriadku, no zhodou smutných životných okolností prišla o nohu. Napriek nepriazni života, však Alenka neklesá na duchu a všetkým ženám posiela jasný odkaz.

Ste krásne, také, aké ste a nezáleží na tom, aký je vás handicap. Krása má predsa veľa podôb a prvoradé je vše vnútro. Ako memento tohto kréda sa Alena Snowden rozhodla nabrať odvahu, zverejniť fotky so svojou protézou na internete a motivovať tak ostatné dievčatá, aby vyšli zo svojho tieňa a prestali sa hanbiť.

My v redakcií musíme uznať, že Alenka je krásne dievča a ani umelá noha na tomto fakte nič nemení. Takže dámy a páni, prosíme vás o zdieľanie, nech sa jej odkaz dostane čo najďalej!

Fotošpeciál:

proteza na nohu
proteza v mladom veku
proteza na nohu

Zdroj/Foto: facebook