hasicky

To, že na Slovensku máme tie najkrajšie ženy, je známe po celej Európe. Tento fakt potvrdili aj dobrovoľné hasičky z Galanty, konkrétne z obce Šintava. Krásky zhodili vrch svojich pracovných uniforiem pre dobročinné účely a nafotili kalendár plný rozpaľujúcich snímok!

Talentovaný fotograf Róbert Horáček pochádza zo Šintavy a najnovšie vytvoril sériu úplne unikátnych záberov, ktoré použil na tvorbu dobročinného kalendára na rok 2019. Na jeho stránkach sa objavili decentne poodhalené hasičky z dobrovoľného hasičského zboru Šintava.

“Chcel som niečo jedinečné, niečo neštandardné, jednoducho niečo, čo by vyvolalo záujem okolia,” prezradil svoj zámer mladý fotograf pre portál seredsity.sk. Zo začiatku vraj sám neveril, že by sa dievčatá dali na niečo podobné nahovoriť, no nakoniec zostal milo prekvapený. Na ponuku vraj reagovali pozitívne a boli ochotné do projektu ihneď ísť.

Horáček zdôraznil, že snímky nechcel poňať vulgárne a išlo mu skôr o to, aby reprezentovali zámer DHZ a spoločne s dievčatami by tak pozdvihli povedomie o neľahkej a dôležitej práci všetkých hasičských zborov.

Kalendár so snímkami krásnych hasičiek zo Šintavy

Snímky z dobročinného kalendára krásnych slovenských hasičiek si môžete pozrieť –TU–

Zdroj: cas.sk, seredsity.sk, Facebook/Fotograf Róbert Horáček | Foto: Facebook/Fotograf Róbert Horáček