Navonok jemná kvetinka, no vo vnútri totálna intrigánka? Takto najmä po posledných udalostiach na Farme vnímajú Katarínu Pohančaníkovú fanúšikovia Erika Zahorjana. Blondínku majú za jej prístup k určitým farmárom poriadne v zuboch, a tak sa dá očakávať, že ich nasledujúce video poriadne poteší. Katku totiž vydesila tamojšia kravička do takej miery, že si – ako sama povedala – asi cvrkla! Celá situácia však vyzerala ozaj nebezpečne.

Krava Malina je legendou Farmy, no tí, čo ju poznajú vedia, že je tiež poriadne číslo. Jej temperament a premenlivú povahu po nej zjavne zdedila aj jej dcéra Malinka, ktorá sa najmä v poslednom čase chová skôr ako zápasnícky býk. Nechýbalo veľa a Katka na to mohla veľmi škaredo doplatiť.

Spolu s Heňom totiž bolo jej úlohou dostať Malinku späť na statok, odkiaľ sa jej podarilo utiecť. To sa však krave ani trochu nepáčilo a dávala to náležite najavo. V istej chvíli až tak veľmi, že sa proti súčasnej farmárke týždňa Katke rozbehla a so všetkou zúrivosťou ju šla nabrať na rohy.

Úrazy spôsobené stretom s nahnevanou kravou neraz končia tragicky, Katke sa však tentokrát podarilo vyviaznuť bez zranenia. Na Heňov krik, že má utekať, sa totiž pred nasrdenou Malinkou skryla za stromy. Anka na celú scénu len pozerala so zhrozeným pohľadom.

Hoci sa všetko dobre skončilo, Katka na tento zážitok zrejme tak skoro nezabudne. Vraj sa na Farme ešte nikdy tak nebála. A na toto poníženie pravdepodobne nezabudnú ani jej “hejteri”, ktorí ho budú vnímať ako aspoň malé zadosťučinenie za to, čo momentálne robí s ich idolom Erikom.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: TV Markíza