Kristi Dali, ktorú preslávila práve Farma 11 sa rozhodla že sa začne uberať iným smerom ako modeling. Blondínka rozbehla biznis s vlastnou značkou oblečenia. Aj keď Kikina kolekcia mikín a čiapok ide na dračku, nevyhla sa ostrej kritike. Takto naložila Kristi jedna z „fanúšičiek“!

Sexy modelka Kristi Dali odložila modeling bokom a začala podnikať s oblečením vlastnej značky. Mikiny a čiapky, ktoré exfarmárka navrhuje sa míňajú ako teplé rožky, z čoho má Kristi obrovskú radosť. K pozitívnym ohlasom ale začali pribúdať aj ostro kritizované správy.

,,Popravde, nechápem, kto si môže kúpiť takú mikinu. Strih klasika a len tvoje meno. Čo si v živote dokázala, že ja, bežne pracujúci človek, si to mám kúpiť? Pracuješ? Do automobilky s tebou za pás! Dehonestuješ slovo práca,” napísala jedna z neprajných fanúšičiek.

Kristi však ani takáto negatívna správa nevytočila a neznámu ženu s nadhľadom odbila:  ,,Dobrý deň. Nikto vás nenúti kupovať žiadnu mikinu ani sledovať môj profil. Mikiny som dala vyrobiť, lebo áno, bol o nich záujem. A ja, bežne pracujúci človek, som ešte mimo iné práce zobrala aj túto, čiže mám aj tak do jednej noci čo robiť.”  Plavovláska ešte nezabudla dodať, že prácu v automobilke by si rada skúsila a s prácou za pásom by taktiež nemala problém.

 

Foto: Instagram/ kristi_dali | Zdroj: slovakwoman.sk