Kristin záhadný milenec odhalený!

Ženatý muž, pri ktorom by jej nevadilo, keby ju podvádza… Takto opisovala svojho partnera svojho času farmárka Kristi – a ten skutočný, ktorý nikdy nemal na ruke obrúčku a práve prechádzal chemoterapiou, sa nestačil čudovať. Preto mu to samému nedalo a začal trochu pátrať. Úspešne. Zistil, že Kristi naozaj mala popri ňom druhého partnera. Rozhodol sa preto všetko zverejniť!

Ide o doktora estetickej kliniky Mareka Štefánika – ženatého muža, ktorý z Kristi urobil ženu, ktorou dnes je. V zmysle, že ak sa chcete na farmárku podobať, určite ho kontaktujte a za nemalú sumu vám urobí s tvárou a perami to isté. Sen? Kikin priateľ si to rozhodne nemyslí. „Pán doktor, ste veľký úbožiak! A to, čo ste spravili s jej perami a tvárou je strašné!,“ napísal.

Sú spolu už rok

Ako sa vôbec Kikin priateľ Pau Heli dopracoval k odpovedi, ktorú tak dlho hľadal? „Bolo mi to povedané od jednej veľmi dobrej Kristinej kamarátky a od dvoch vypadnutých osôb z Farmy, ktorým o pánu doktorovi viackrát rozprávala – že sa stará nielen o jej tváričku a pery, ale aj o spodok,“ píše sa v sprievodnom texte, ktorý zverejnil pod fotografiami pána doktora a jeho pacientky Kiky – dvoch ľudí v mileneckom vzťahu s dodatkom, že to spolu ťahajú už takmer rok. Samotné fotky sa kedysi nachádzali aj na stránkach spomínanej kliniky. Potom, ako Pau doktora konfrontoval, všetky zmizli. Rovnako kontaktoval aj jeho manželku: „Bola z toho totálne v šoku, ale myslím si, že Kiku už mala na radare, lebo sa ma pýtala na to biele BMW, či je jej. Povedala mi aj to, že ju aj všetky jej kamarátky Kika na Instagrame zablokovala.“ Zrejme netreba dodávať, že doktor celý mimomanželský vzťah poprel.

Kikin milenec doktor Štefánik
Toto je on. Záhadný Kikin milenec. Farmárka chodí na kliniku ako jeho klientka.

Kika NIE JE prostitútka!

Akú bude mať táto lavína udalostí, ktorú Kristi spustila svojím príchodom na Farmu, dohru? Pau Heli tvrdí, že doktor Štefánik ho začal pod rôznymi falošnými profilmi osočovať, kde sa len dá. A rovnako aj Kiku – píše o nej, že je prostitútka a pracovala u Paua na privátoch. „Zdôrazňujem, ž Kristína u mňa nikdy ani minútu za celých 8 rokov, čo sa poznáme, NEPRACOVALA! Neskutočne som ju miloval, moje srdce by mi nedovolilo sa o ňu s niekým deliť, tomu tak vždy bolo, je a navždy bude! Tento pán má teraz strach o jeho reputáciu, a preto nás – mňa a Kiku – očierňuje a od nej sa zrazu dištancuje,“ píše Pau a prosí tým všetkých, aby si utvorili na celú situáciu vlastný názor. Jedna vec totiž vraj je, že sa na Kristi hnevá, no tá druhá, že nedovolí, aby ju niekto nazýval prostitútkou a šíril o nej nezmysly.

Farmárka Kika reklama na estetickú kliniku.
Kika ešte donedávna slúžila klinike ako výhodná, mediálne známa tvár, prostredníctvom ktorej si môžu urobiť reklamu. Po prevalení aférky ale všetky takéto posty zmizli.

Zdroj: Instagram/Pau.Heli | Foto: Instagram/Pau.Heli