Kristína Kövešová dovolenka

Markizáčka Kristína Kövešová patrí k najdôležitejším a najtvrdšie pracujúcim reportérkam v slovenskom spravodajstve. Odhaľuje podvody, otvára kauzy a často riskuje omnoho viac, než svoju kariéru, aby prišla na kĺb špinavostiam, ktoré sa okolo nás denne dejú. Problémy sa jej však nevyhli ani počas dovolenky v Karibiku, kde si chcela konečne vyvetrať hlavu. Omylom totiž na trhu zjedla ovocie zo stromu Manchineel, čo ju takmer stálo život.

Strom smrti – tak prezývajú domáci drevinu, ktorej plody požila na dovolenke Kristína Kövešová. Táto malá, a zdanlivo celkom neškodná nehoda, ju priviedla až do nemocnice v Guadalupe, kde ju hospitalizovali so silnou otravou. Skončila na infúziách a injekciách s morfiom.

“Bola to nešťastná náhoda,“ vyjadrila sa neskôr otrasená reportérka. „Pravdepodobne sa medzi ovocie z miestneho trhu zamiešalo aj to jedovaté. Stále som však pod dohľadom lekárov a zotavujem sa na lodi, aby som zvládla let domov.”

Kristína Kovešová dovolenka
Takto nerušene a spokojne si ešte pred pár dňami užívala exotickú dovolenku. Všetko sa malo zvrtnúť na nočnú moru kvôli nešťastnej náhode.

Kövešová, ktorá sa netají tým, že prežila najstrašnejšiu noc svojho života, je už našťastie z najhoršieho vonku. Všetkým ďakuje za podporu, no dodáva, že zatiaľ nevládze odpisovať, a tak so svetom komunikuje len pomocou krátkych verejných správ. Napriek svojmu stavu však už opäť myslí na prácu, ktorá ju doma čaká. Momentálne totiž rozoberá kauzu s*xuálneho obťažovania na Slovensku.

„Je dôležité hovoriť o vážnych témach. Keď sa dám dokopy a prídem, ozvem sa všetkým obetiam. Spolu to zvládneme, nebojte sa,“ odkázala všetkým, ktorých sa nešťastný prípad týka.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/kristinakovesova