Ich vzťah prišiel ako blesk z jasného neba a aj keď sa takéto veci nedajú naplánovať, obaja do toho spadli ako do veľkej mláky. Zasnúbený Rado na Farme zahodil všetky zábrany a morálne zásady a podľahol láske. Aj napriek tomu, že sa Kika najprv bránila, ich láska pretrváva aj vonku, dokonca ešte intenzívnejšie. 

Užívajú si spoločné chvíle, športujú, oddychujú a cestujú. Ich vzťah vyzerá skrz sociálne siete dokonalo, veríme, že to tak aj skutočne je. Všetky patálie, ktoré s Radovou bývalou snúbenicou mali sú zdá sa preč a všetci sa cez to nejako dostali, o to šokujúcejšie je, že Kristína sa stretla s ďalšou ženou v Radovom živote.

Konkrétne ide o matku jeho syna Lea, s ktorou sa osobne stretla, spoznala ju a ako sama tvrdí, nesúdi ľudí z počutia.

 „Ja a Mirka, mamina Lea, Radkovho syna. Stretnutie s ňou bolo pre mňa veľmi príjemné. Mne osobne neskutočne sadla… Nikdy nesúdim ľudí z počutia. NIKDY… Strávili sme spolu pár hodín a ja teraz viem, že ju určite s Radkom podporím aj v budúcnosti. Nech sa stalo čokoľvek, nikdy nie je neskoro na zmenu. Pre mňa je ona žena, ktorú chcem určite vídať častejšie a podporovať vzťah Lea a Radka. Tu je jasný dôkaz toho, že aj bývalé a súčasné partnerky toho istého muža si môžu vychádzať,” píše bývalá farmárka na svojom Instagrame. Čo si myslíte, je to úprimné?

Aha, ako to spolu dievčatám pristane

Foto/Zdroj: Instagram/kristi_dali