Už od prvej chvíle pútala pozornosť. Extravagantná Senčanka Kristína nemala problém s nahotou a verejne prezentovala, že fotí pikantnejšie zábery. Pred nejakým časom sa ale z ničoho nič ozval jej súčasný/bývalý priateľ Paul, ktorý ale tvrdí niečo iné. 

32-ročná Kristína je teda poriadny kvietok! A šteklivé zábery nie sú zjavne jej jediným “tajomstvom”. Údajne mala pracovať v erotickom priváte! Kikin priateľ Paul najprv zverejňoval detaily z ich vzťahu najprv na sociálnych sieťach, neskôr sa začal ozývať do redakcií bulvárnych plátkov.

„Milé manželky, keď spoznáte tento rukopis a je to vášho manžela, tak si môžete byť istá, že trtká s Kristínou z Farmy. Je to zadná strana toho listu, ktorý obdržala Kika od svojho ženatého milenca. Ja sa od tohto listu dištancujem, ja som tento list nepísal!“ píše na Facebooku.

Podľa informácií zdroja portálu Topky.sk vlastní vyššie zmieňovaný pán privát vo švajčiarskom meste Winterthure, kde mala pracovať aj Kristi. Vraj tam zamestnáva viac Sloveniek, ale je arogantný a dievčatám nadáva. “Tie, ktoré boli momentálne na tom priváte, jej hovorili, že občas tam pracuje aj partnerka majiteľa Paula,“ prezrádza utajený zdroj.

Čo si o tom myslíte? Počkáme si na vyjadrenia samotnej Kristíny.

Foto: Instagram/ kristidali | Zdroj: topky.sk