Kristína Tormová známa skôr ako Farkašová, je azda najznámejšou maminou na Slovensku. Postarali sa o to najmä jej dve knihy a v súčasnosti sa veľkej obľube teší aj seriál Som mama. Len pred pár hodinami na sociálnej sieti oznámila úžasnú novinu – znovu je tehotná!

K dvojičkám Matilde a Elle tak už čoskoro pribudne nový braček alebo sestrička. A bude to naozaj čoskoro, lebo vzhľadom k veľkosti Kristínkinho bruška sa jej túto novinu podarilo tajiť skutočne dlhý čas. 36-ročná herečka a spisovateľka sa tak stane trojnásobnou mamou.

“Minulý rok bol šialene šialený. Rok splnených snov, snovej práce, snových zážitkov, vysnívaných ciest a vysneného bonusu. Všetko sme stihli! Nie, tentokrát to nie je prežratosť, ani vyprážaný syr. Musím skonštatovať, že so @som.macoch sme naozaj veľmi veľmi šikovní! Som na nás pyšná. Aj staršie sestry sú pyšné. 🙏🏻 Článoček o tejto zázračnosti (zatiaľ) prudko napínavého typu nájdete na mojom novom blogu,” podelila sa Kristína so svojimi fanúšikmi na svojom Facebooku.

” Juchú! Je to tak. Taký zázrak sa nám stal… ok, nebol to úplne zázrak. Predchádzalo “tomu” niekoľko veľmi príjemných udalostí, ale veď to asi tušíte…” začína svoje rozprávanie Kika. My Kristínke aj jej manželovi Petrovi blahoželáme a tešíme sa na viac tehotenských fotiek s bruškom! 🙂

Jej celý blog si môžete prečítať >>> TU <<<

Kristína Tormová je znovu tehotná

Zdroj/Foto: Facebook/Kristína Tormová