Častokrát sa na Instagrame stretávame s dokonalými, upravenými a uhladenými fotografiami žien, ktoré okolo reality veľmi neprešli. Je skvelé vidieť, že niektoré z nich sú ale natoľko uvedomelé, že vedia na plnú hubu povedať, ako to v skutočnosti je. 

Medzi ne patrí aj študentka z Banskej Bystrice, ktorá sa venuje fitnessu, aktívne športuje a na Instagrame motivuje viac ako 20 tisíc fanúšikov. Tinka, ako jej známi a priatelia hovoria, sa rozhodla otvoriť oči väčšine mladých báb, ale aj chalanov a ukázať, že aj ona má celulitídu, že ani ona nie je dokonalá, ale nehanbí sa za to a hrdo prezentuje, že je zdravá a silná žena.

“Nemá význam hrať sa na dokonalú osobu, keď vieš, že tomu tak nie je. Neviem prečo niektoré ženy ukazujú iba to dokonalé, perfektné, ale realitu nechcú ukázať. Ale prečo? Veď je jasné, že naživo si ten filter dať nemôžeš, nemôžeš si ani vyretušovať zadok, nemôžeš byť stále dokonale namaľovaná, oblečená, nastylovaná,” začína svoj príspevok.

“Póza, svetlo, úprava fotky vedia urobiť svoje a verte, že na nejakom inom svetle tá postava zase vyzerá úplne inak 😊 Máš celulitídu? Nevadí! Ale či si zdravá?! To je to podstatné! Jasné, že bez nej by to bolo lepšie, ale keď už tu je, stále ju môžeme nejak zmenšiť, eliminovať – lymfodrenážou, masážnym valcom a rôznymi terapiami.. ale podstatná je aj strava a pohyb! Vlastne, to je to najpodstatnejšie. Na story môžete vidieť, že ani ja sa nezaobídem bez nej a aj ju ukážem, veď sa nemusím hrať na niečo čo nie som. Preto šírme ďalej túto myšlienku a keď si mnou súhlasíš a nehanbíš sa, ukáž to tiež! 😊 určite týmto zvýšime sebavedomie dievčatám, ktoré sa trápia. Môžeš používať aj hashtag #neskryvamnedokonalosti, prípadne označovať mňa, nech to vidí čo najviac ľudí ☺️,” vyzýva aj ostatné baby.

Tinka, palec hore! Nás si si absolútne získala!!!

Tinka Gregorčoková

Fotky jej vydretého pozadia si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ tinka_motivator