Slovenské médiá našli na sociálnych sieťach aj sestru Igora Matoviča, o to šokujúcejšie bolo zistenie, že sa o politických špičkách nevyjadruje práve lichotivo. Najprv ich nazvala „vydieračskou bandou“, neskôr im odkázala, že sa „môžu hanbiť“. 

Tentokrát zverejnila vyjadrenie aj o zdravotných záznamoch Milana Lučanského. Minister obrany Naď totiž na svojom Facebooku sľuboval odmenu a beztrestnosť toho, kto udá osobu stojacu za únikom lekárskej správy zosnulého generála. Zuzanu to pobúrilo natoľko, že musela reagovať.

„My, obyčajní ľudia, sme si nevšimli, žeby pán Naď, ani ostatní politici z OĽaNO boli v minulosti pobúrení, keď asistent poslanca Rajtára za SAS, Rybanič, vyniesol informácie o pohyboch na bankovom účte Kaliňáka. Skôr opačne. Hromadne pánu Rybaničovi fandili a obhajovali jeho skutok tým, že verejnosť si zaslúži poznať pravdu,“ začína opakujúcou sa históriou.

Tvrdí, že verejnosť očakáva od novej vlády najmä zmenu a transparentné prešetrenie okolností zranení a smrti Milana Lučanského a nie odmeny za udavačstvo. „Lebo poznanie pravdy nebolo dôležité len za vlády Fica pri kauze Bašternák, ale poznanie pravdy je rovnako dôležité v každej dobe. Aj dnes za vlády Matoviča pri tejto smutnej kauze. Pravda oslobodzuje a zbavuje pochybností. Vždy to tak bolo a aj bude. Na to by ministri mali vždy myslieť,“ a zároveň hovorí, že nemá rada dvojaké metre. „Vysvetlivka pre tých s “krvavými” očami plných nenávisti, čo nerozumia obsahu písaných textov,“ dodáva.

Foto/Zdroj: Facebook/ Zuzana Belicova