Tretie finálové kolo šou SuperStar sa nieslo v česko-slovenských hitoch a duetoch. Spevácke výkony talentovaných finalistov však neboli jedinou zábavkou, ktorá sa naskytla pri pohľade na televíznu obrazovku. O tú sa postarala aj moderátorská dvojica v zložení Jasmíny Alagič a Leoša Mareša!

 

Jasmína Alagič to nemá v markizáckom projekte také jednoduché. Po boku ostrielaného Leoša Mareša sa ledva dostane k slovu, čo podľa najnovších informácií môže spôsobovať aj opovrhnuté ego známeho moderátora. Na internete sa totižto objavili informácie o ich spoločnej minulosti, kedy boli pristihnutí na rande. Nič vážne z toho však nakoniec nebolo.

Drsná atmosféra sa medzi nimi neobjavuje len počas moderovania, ale aj v zákulisí. “Leoš sa na Jasminu ani raz nepozrie. Totálne ju ignoruje. Nenecháva jej takmer žiadny priestor a všetko si moderuje sám. Jasmina tak vedľa neho pôsobí ako ,,chudobný príbuzný.” A rovnako je tomu tak aj v zákulisí. Vôbec sa s ňou nebaví a ignoruje ju,” prezradil blízky zdroj pre Pluska.sk

Avšak po tom, čo exotická kráska odhalila pravdu o novom vzťahu medzi ňou a Patrikom Vrbovským, sa stalo niečo omnoho horšie. Český zabávač si svoju novú kolegyňu začal všímať až priveľmi a viackrát sa ju počas živého prenosu snažil zosmiešniť alebo znemožniť jej prejav pred tisíckami divákov.

Vytiahol citlivú tému

Trápna situácia začala uštipačnou poznámkou, ktorú jej Mareš položil:„Čo potom budeš robiť, keď to celé skončí?“ Jasmína sa však nenechala zahanbiť a s iróniou v hlase odpovedala: „Budem nezamestnaná, dokým sa nenájde nejaký ďalší dobrý človek a dá mi priestor v televízií.“ Tam to však neskončilo a odpoveď, ktorú dostala, bola podpásovka priam do čierneho. „A nepôjdete niekam na dovolenku?“ Vytiahol tému, ktorej sa tvár FashionTV doteraz úspešne vyhýbala. To však už nevydržala a ako odpoveď slúžilo jediné slovo, ktoré mu odvrkla pomedzi zuby:„Pokračuj!

Užíval si, keď ju zosmiešňovali

Neskôr sa rozhodol pridať do ohňa aj samotný Matěj Ruppert, ktorý ohodnotil vystúpenie Jakuba Pružinského so slovami: „Bolo by dobré, keby ťa niekto zoznámil s rytmusom, napríklad Jasmína.” Mareš neskrýval svoju radosť z pikantnej poznámky a tak sa rozhodol zverejniť na svoj Instagram zábery, na ktorých chcel vyzdvihnúť danú situáciu.

Ak si myslíte, že by už ukecanej brunetke stačilo, tak sa mýlite. Situácia bola vyhrotená v momente, kedy sa Alagič konečne dostala k zapnutému mikrofónu: „„Pokiaľ by ste sa chceli stretnúť s našimi finalistami, zaspievať si s nimi, pofotiť sa alebo čokoľvek uznáte za vhodné…“ Do vety jej však skočil Leoš, ktorý sarkasticky zhodil jej reč: „Zaspievať radšej nie,“ odvrkol, čo vyvolalo u oboch zvýšenú nervozitu a napätie, ktoré medzi nimi panovalo bolo cítiť aj cez televízne obrazovky.

Neprofesionálne správanie zaznamenali aj fanúšikovia obľúbenej speváckej súťaže, ktorí sa rozdelili doslova na dva tábory. Podľa niektorých ide o ranené ego úspešného Čecha, ktorý si pokazené rande z minulosti kompenzuje nedostatkom priestoru, ktorý svojej kolegyni vyhradzuje. Druhí sú stotožnení s názorom, že ide čisto o rozhodnutie réžie.

Foto: Instagram l Video: Streamable.com l Zdroj: Pluska.sk