Zistite, aký ste typ osobnosti, pomocou nášho jednoduchého testu. Pozorne sa zapozerajte na obrázok nižšie. Je na ňom koláž zvierat, z ktorých každé nesie istú symboliku. To, ktoré uvidíte na obrázku ako prvé, o vás prezradí pravdu!

 

Veľmi sa nesústreďte, jednoducho sa pozrite na obrázok a vybete si to zviera, ktoré vám udrie do očí ako prvé. Budete prekvapený, no tento obrázok absolútne dokonale vystihne vašu osobnosť.

Obrázok:

.

.

.

Máte jedno zviera? Podľa toho, ktoré ste videli ako prvé, zistíte, aký ste typ osobnosti:

Holubica symbolizuje mier, nádej a jednotu. Máte čistú dušu a snažíte sa vyhýbať konfliktom a nezhodám. Ste typ človeka, pre ktorého nie sú dôležité materiálne veci, pretože vás láka „vyššie dobro“. Chcete byť človekom s čistou dušou a bežné problémy moderného sveta vás jednoducho nezaujímajú.

Motýl je znakom krásy a potešenia. Máte hedonický život a snažíte si ho užívať plnými dúškami. Žijete pre prítomnosť, minulosť nechávate za sebou a nerobíte zbytočné plány do budúcnosti. Neznášate plytké konverzácie a nudíte sa vždy, keď váš život nemá šťavu.

Sokol je slobodná duša. Tí, ktorí ako prvého zbadali sokola, sú veľkí dobrodruhovia. Takýto ľudia majú sklony hľadieť na ostatných zvysoka, avšak oni dobre vedia, že si to môžu dovoliť. Ak je sokol vaša prvá voľba, určite ste sebavedomí a vo všetkom ste na seba patrične hrdí. Nedovolíte, aby vás ostatní obmedzovali, pretože žijete podľa svojich vlastných predstáv.

Psy sú symbolom vernosti. Ak ste uvideli ako prvého psa, ste človek, ktorý žije pre ostatných. Ste veľkorysí, ochotne komukoľvek pomôžete a tešíte sa z radosti iných. Ľudia si vás vážia pre vašu spoľahlivosť, láskavosť a ochotu, čo sa vám však občas môže vypomstiť.

Symbolomi vlka sú tajomnosť a súkromie. Vlci žijú vo svorkách, ktoré sa túlajú v hlbokých lesoch. V tomto ste presne ako vlk – máte úzky okruh známych, ktorým dôverujete. Ste extrémne nervózni, ak sa máte zoznamovať a nazväzovať priateľstvá s novými ľuďmi. Od prírody ste záhadný človek, ktorý si starostivo chráni tajomstvá svojej múdrej avšak krehkej duše.

Modlivka je v Ázijských kultúrach považovaná za posvätné zviera. To, že ste modlivku zbadali ako prvú, znamená, že radšej trávite čas osamote, nemáte záujem o povrchné rozhovory a pohŕdate hlúpymi ľuďmi. Neznamená to však, že sa neviete začleniť do spoločnosti, práve naopak! Ste nadpriemerne inteligentní a ostatných viete ovplyvniť a zmanipulovať, aby vyhoveli vašim potrebám.

Ak ste ako prvého zahliadli kraba, ste dokonalým príkladom tvrdohlavého človeka. Svoje pocity nedávate najavo avšak vnútri ste citlivá duša. Keďže ste citlivý človek, snažíte sa to zakryť pod tvrdý obal a preto na ľudí pôsobíte odmerane a nedostupne. Neradi vychádzate zo svojej komfortnej zóny, avšak, keď už sa raz odhodláte, stojí to za to – nezastavíte sa dovtedy, kým nedosiahnete to, čo chcete!

Kôň je majestátny a slobodný a presne takí ste aj vy! Tak isto ako kôň, môžete slobodne robiť všetko, čo len chcete. Aj napriek tomu, že môžete robiť čokoľvek, zvyknete tráviť čas s priateľmi. Radi pomáhate ľuďom a snažíte sa urobiť ich život ľahším. Ste skutočne krásna duša!

Presne ako sliepka, milujete svoju „domovinu“ a pocit domáceho pohodlia. Radi trávite čas v pokoji svojej izby, či už odpočívate alebo robíte niečo produktívne. Máte svoju zaužívanú dennú rutinu a neradi ste tlačení do situácie, kedy musíte vyjsť zo svojej komfortnej zóny.

Zdroj/Foto: themindsjournal.com