Pred pár dňami zverejnila Mary na svojom Instagrame fotografie, ktoré pobúrili viaceré Slovenky. Podľa ich názoru by sa nemala v tak pokročilom štádiu tehotenstva vystavovať riziku a mala by sa o seba viac starať. 

 

Seriálová učiteľka Linda si v Oteckoch získala množstvo fanúšikov, a práve im sa nezdal posledný záber, s ktorým sa Mary pochválila na sociálnych sieťach. Spolu s manželom Adriánom sa zúčastnila workshopu, kde predviedli “lietanie” v priamom prenose. Sledovatelia si na nej nepekne zgustli: “Tá prvá fotka je chorá, bohužiaľ.”

K celej situácii sa po nejakom čase vyjadrila aj známa slovenská herečka Kristína Tormová. „Moja milá a krásna Mery. Ďakujem ti, že búraš debilné predsudky a lietaš! Že si jednou z tých, ktoré medzi “skoromamami” nešíria zbytočný strach, pochybnosti a iné negatívne svinstvá,” píše Kristína, ktorú celá “kauza” riadne naštvala.

Je očividné, že v komentároch sa názory vyjadrujú veľmi ľahko a odsúdiť je vždy jednoduchšie, ako pochopiť či tolerovať. Čo si o tom myslíte vy? Skutočne až tak riskovala?

Viac si prečítate >>>TU<<<

Zdroj: slovakwoman.sk | Foto: slovakwoman.sk, Instagram/ maria.bartalos, kristina.tormova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.