Koronavírus a s ním spojené karantény a lockdowny poznamenali snáď každého. Ani tie však nedokážu na ľudskom tele narobiť takú „paseku“, ako alkoholizmus spojený s dlhodobým užívaním tvrdých drog. A keď sa toto všetko spojí dohromady… Vznikne asi taký efekt, aký sa prejavil na Peteovi Dohertym.

Frontman kapely The Libertines a ešte pred pár rokmi idol dievčenských sŕdc mal kedysi svojský chlapčenský šarm, ktorému neodolali ani modelka Kate Moss či zosnulá speváčka Amy Winehouse. A hoci dnes 42-ročnému hudobníkovi isté „zanedbané čaro“ zostalo, už nie v takom zmysle, v akom by lákalo mladé fanynky.

Roky 2020 a 2021 teda, zdá sa, neboli pre Brita veľmi priaznivé – no pre koho áno? Ďalšia vec je, že u celebrít svetového formátu neznamená náhodne zachytená fotografia z domáceho prostredia v podstate nič. Keď musia, vedia zaťať zuby, popasovať sa s kilogramami a predviesť comeback, pri ktorom fanúšikovia len žasnú. S trochou práce ide všetko. A keď nie, tak dobre poslúži aj „malá pomoc“ trénerov, expertov na výživu, estetických chirurgov, make-up artistov a pár zvyšných členov obrovského skrášľovacieho tímu…

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Twitter | Foto: Pinterest, Twitter