Obľúbená herečka Zuzana Šebová prežíva tie najkrajšie chvíle. Stala sa z nej dvojnásobná mamička a svojmu manželovi priviedla tak na svet už druhého synčeka Paľka. 

Zuzana ešte donedávna aktívne účinkovala v šou Tvoja tvár znie povedome, no na teraz dáva svojmu porotcovskému kreslu zbohom a najbližšie mesiace sa chce plne venovať mamičkovským povinnostiam a rodinke.

„Vzhľadom na to, že šou nakrúcame v niekoľkotýždňovom predstihu, diváci Zuzku Kubovčíkovú Šebovú v najbližších epizódach ešte uvidia,“ povedala PR manažérka Markízy Adriana Podobová. Ale kto ju nahradí potom?

Tvorcovia sa tak musia so vzniknutou situáciou popasovať a ostrieľanú Šebovú nahradiť, čo nie je až také jednoduché, no predsa sa už začalo špekulovať o niektorých menách. Novému času sa podarilo od zdroja štábu zistiť o akých kandidátkach sa rozhoduje.

Medzi top trojkou sa nachádza Zuzana Fialová, ktorej je šou veľmi dobre známa, Adela Banášová a Zlatica Puškárová. „Všetky tri dámy sú skvelé glosátorky a každá z nich by sa hodila do tejto roly. Kto to ale bude, sa diváci dozvedia včas,“ uzavrela tajomne Podobová.

Ktorú dámu by ste si namiesto Zuzky Šebovej vedeli predstaviť vy?

Zdroj: novycas.sk Foto: Instagram/tvmarkizaofficial