Rozprávky milujeme úplne všetci, bez ohľadu na to, či máme 10 alebo 40 rokov. Niektoré z nich dokážeme pozerať stále dookola a neomrzí nás to. Ktorá z animovaných rozprávok je vaša najobľúbenejšia? 

Ktorá z nasledovných Disney rozprávok je vaša naj? Hovorí to veľa o vašej osobnosti.

Snehulienka a sedem trpaslíkov
S vašou nevlastnou mamou asi nevychádzate najlepšie. Máte však dobré srdce a pre ostatných ste ochotní urobiť takmer čokoľvek.

Pinocchio
V detstve ste sa museli vysporiadať s nepríjemnou skúsenosťou. Vaši rodičia sú tu však pre vás a sú schopní urobiť čokoľvek pre vaše dobro.

Popoluška
Páči sa vám klasika z nejakého konkrétneho dôvodu. Hlavní hrdinovia boli vystavení skúške času a museli ustáť všetky nástrahy, ktoré si pre nich život pripravil.

Bambi
V detstve ste prežili nejakú tragédiu, preto oceňujete rozprávku, ktorá takúto krutú realitu odzrkadľuje.

101 dalmatíncov
Tu je dôvod viac než jasný – milujete psy a vyhľadávate filmy či rozprávky, v ktorých sa tieto nevinné stvorenia nachádzajú.

Kráska a zviera
Ste skutočná romantická duša. Veríte v pravú lásku, ktorá sa nezakladá len na vzhľade, dôležité je, aby si dvaja ľudia skutočne rozumeli.

Princezná a žaba
S hlavnou postavou Tianou sa dokážu stotožniť viaceré ženy. Nepochádza z bohatej rodine, ale klasickej robotníckej, kde si na svoje živobytie musia zarobiť vlastnými rukami. Tvrdou prácou sa však dá dosiahnuť všetko, po čom túžite.

Zdroj: collegehumor.com | Foto: wallpaperscraft.com, wallpapercave.com