O umelcoch sa často hovorí, že ich fantázia a predstavivosť nemá hraníc. Takto je to aj v prípade Jen Seidel z Baltimore z amerického štátu Maryland, ktorá prišla s naozaj originálnym nápadom. Umeniu sa venuje už viac ako 10 rokov a týmto štýlom šokovala svet!!!

 

Jen Seidel rozhodne našla svoju umeleckú cestu a svojou originálnosťou dozaista prerazí nielen v svete umenia, ale prinesie zaujímavé možnosti do rôznych oblastí kreativity. Na vytváranie svojich umeleckých predstáv využíva telá svojich kamátov a taktiež stále vymýšľa rozličné hravé spôsoby umeleckej výpovede, ktoré ju napádajú počas stretnutí s priateľmi a rodinou.

Jen Seidel maľuje na telá

Doteraz namaľovala napríklad tričká a topy na telách kamáratiek, legíny, ktorými si kamošky zašli do posilovne, no taktiež ponúka náhradné riešenia, čo sa týka svadobných trendov. Taktiež sa inšpiruje rôznymi animovanými postavičkami, ale aj podobizňami z hororových filmov. Občas sa do takéhoto outfitu aj sama nahodí.

Jen Seidel tvorí originálne umenie

Čo na to hovoríte? Páči sa vám takýto štýl umenia a dali by ste sa na to aj vy? Podeľte sa s vašimi názormi v komentároch!

Jen Seidel maľuje svoje kamarátkyJen Seidel vytvorila pútavé svadobné oblečenie

Zdroj/Foto: Instagram