Chcete sa o svojej osobnosti dozvedieť zase niečo viac? Tento asociačný test využije vaše podvedomie, aby získal všetky potrebné informácie k vyhodnoteniu testu!

Test pozostáva len z jednej veľmi jednoduchej úlohy. Pozrite sa na obrázok a označte zviera, ktoré ste uvideli ako prvé. Váš výber o vás vypovie naozaj veľa.

Tak poďme na to!

VYHODNOTENIE

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Mačka
Mačka predstavuje vašu neochotu začať nový pracovný týždeň. Radšej by ste išli niekam na dovolenku a užili si voľno. Môže charakterizovať aj vašu túžbu po konci pracovného dňa, pretože sa chcete vrátiť domov, vyložiť si nohy a prečítať svoju obľúbenú knihu, prípadne si pozrieť obľúbený film či seriál.

Pes
Cítite podporu od svojich priateľov a s ich pomocou ste schopný vyriešiť akýkoľvek problém. Bojujúci duch je dobrá vec, ale zvážte všetko s chladnou hlavou, aby ste zistili, či danú úlohu dokážete naozaj vyriešiť sám. Koniec koncov, ľudia okolo vás môžu zmeniť svoje plány veľmi rýchlo. Neustále na to zabúdate, pretože nechcete nikoho sklamať.

Lev
Ste neodolateľný! Často vám to ľudia hovoria, všakže? Je to kvôli novému účesu? Tak či onak, nepotrebujete zmeniť svoj účes, aby ste boli na vrchole. Je vo vás niečo, čo priťahuje iných ľudí a vzbudzuje v nich obdiv a rešpekt, ale taktiež aj závisť. To, že sa niekedy správate trochu arogantne, neznamená, že by ste mali byť k týmto ľuďom tvrdý.

Kôň
V súčasnosti niečo obmedzuje vás a vašu slobodu. Možno toho máte v práci veľa a šéf na vás tlačí. Uvoľnite sa, každý chce prestávku. Teraz je dôležité predovšetkým udržať pokoj a ukázať svoju vytrvalosť, pretože kôň je týmito vlastnosťami charakteristický.

Labuť
Ste zamilovaný. To je dôvod, prečo sa vám teraz zdá byť všetko navôkol úžasné. Dokonca aj pomalá pokladníčka v obchode, ktorá sa zaujíma nielen o svoj život, ale aj o životy všetkých v rade. Je to nádherné obdobie, pokúste sa ho čo najdlhšie udržať.

Tučniak
Ako ste ho dokázali vidieť? Pozrite sa ešte raz, na obrázku sa nenachádza predsa žiaden tučniak. Aj napriek tomu ho stále vidíte? Môže za to vaša bohatá predstavivosť, ktorá udivuje vašich priateľov a spochybňuje ľudí, s ktorými sa stretnete po prvý raz.

Ktoré zviera vás charakterizuje? Pochváľte sa v komentároch!

Zdroj/Foto: brightside.me