Pomocou testu, ktorý sme pre vás pripravili, zistíte, aké zmeny vás čakajú v novom roku. Stačí, ak sa zapozeráte na stromy a vyberiete si jeden. Podľa vášho výberu vám predpovieme, aký bude pre vás rok 2018!

 

Na obrázku nižšie je deväť stromov, z ktorých každý je iný a jedinečný. Pozorne sa na ne zapozerajte a vyberte si jeden, ktorý je podľa vás najkrajší alebo vás najviac zaujal.

Vybrali ste si jeden? Teraz si môžete prečítať, aký bude váš rok 2018:

.

.

.

 

Čo o vás prezradí voľba stromu?

Test je založený na farebnej typológii – tá farba, ktorá nás najviac upúta, symbolizuje isté črty vašej osobnosti. Strom, ktorý ste si vybrali, o vás prezradí, ako pristupujete k sebe a zároveň aj to, aké zmeny si myslíte, že sú potrebné vo vašom živote. Vaša voľba môže tiež opísať skrytú časť vašej osobnosti, o ktorej vy sami neviete. Nájdite si SVOJ strom nižšie.

1.DUB

Ste jedným z tých optimistických ľudí, ktorí si vždy myslia, že “pohár je z polovice plný”. Pre vás je život obrovským dobrodružstvom plným nečakaných vecí. V novom roku k vám prídu príjemné a významné udalosti, pretože ste vždy otvorení novým dojmom a ste pripravení na zmeny. Nebudete sa cítiť ničím obmedzovaní. Ste plní vášne pre nové skúsenosti a zážitky a zároveň vám každý z nich prinesie ďalšie príjemné prekvapenie.

2.SMREKOVEC

Nezávislosť je práve to, čo vás definuje najlepšie. Neexistujú žiadne obmedzenia, ktoré by vám mohli prekážať pri výbere vlastnej cesty.
Vaše kreatívne schopnosti s najväčšou pravdepodobnosťou povedú v novom roku k zvýšeniu vášho príjmu. Nemusíte sa pritom ani veľmi snažiť, úspech v práci sa však zaručene dostaví. Všetko, čo musíte urobiť, je zostať oddaní vlastným princípom a názorom a dostanete to, po čom tak dlho túžite.

3.JAVOR

Vo svojom vnútri ste citlivá osoba. Trávite veľa času premýšľaním o sebe a o svete okolo vás. V novom roku príde do vášho života človek, s ktorým si vybudujete harmonický a romantický vzťah. Aj keď ste sebestačný človek a len zriedka sa nudíte, váš život sa stane zaujímavejším a dobrodružnejším.

4.Jelša

Ste veľmi praktická a vyvážená osoba. Ostatným vyhovuje tráviť s vami čas, pretože ste spoľahliví. Aj keď ste prirodzene silná osobnosť, niekedy vám vadí, keď vás ľudia považujú za citlivú osobu. To je hlavný dôvod, prečo by ste mohli mať problém s budovaním vzťahu. V novom roku vás však čakajú dobré veci. Stretnete osobu, ktorá skutočne ocení vašu láskavosť a dobrotu a nebude sa vás snažiť len využiť.

5.Myrta

Ste veľmi sebaistý človek. Všetko vo vašom živote je pod kontrolou, nikdy sa nespoliehate na šťastie, iba na svoje vlastné schopnosti. Nikdy nič neodkladáte na neskôr a cítite sa skutočne spokojní až po tom, keď niečo dokončíte. Ľudia okolo vás majú pocit, že ste silná osoba a v tom vás veľmi obdivujú. Vďaka vašej vytrvalosti a zodpovednosti budete v novom roku povýšení, čo je zaslúžený výsledok po všetkom vašom úsilí.

6.Slivka

Ste pokojný a rozumný človek. Radi trávite čas so svojimi priateľmi ale tiež viete oceniť chvíle osamote. Niekedy potrebujete čas premýšľať nad zmyslom života a odpočívať od vonkajšieho sveta. Aj keď potrebujete svoj osobný priestor, v novom roku príde do vašeho života človek, ktorému naplno otvoríte svoju dušu.

7.Lipa

Ste sebaistá a analytická osoba, na ktorú sa ľudia môžu spoľahnúť. Vaša citlivosť vám vždy pomôže pochopiť, na čom naozaj záleží. Ľudia, ktorí nie sú tak vnímaní a pozorní ako ste vy, vám prekvapivo do života prinesú osobu, ktorú si budete veľmi vážiť. Bude to niekto, ktorého zmysel pre štýl bude rovnaký ako ten váš. Pre túto osobu bude kultúra zohrávať veľmi veľkú úlohu.

8.Gaštan

Ostatní si o vás myslia, že ste snílek a beznádejný romantik, preto, lebo nikdy nechcete veci brať racionálne a logicky. Najdôležitejšia vec je vždy tá, ktorú vám napovie vaša intuícia. Keď sa prestanete obklopovať ľuďmi, ktorí si nemyslia, že pocity sú dôležité a ktorí sa spoliehajú len na svoj rozum, prídete bližšie k tomu aby ste stretli zaujímavého človeka. Táto osoba, ktorá na vás v novom roku čaká, má tiež veľké sny ako vy. On alebo ona vás konečne nebude obmedzovať v tom, ako chcete a budete vyjadrovať emócie a pocity.

9.Vŕba

Ste jednoducho extrovert. Milujete riskovať a prevziať zodpovednosť výmenou za zaujímavú prácu. Ste unavení z rutiny a čakáte na šancu hrať veľkú úlohu v nových udalostiach. Vďaka tomu, že ste takí aktívni, prichádzajú v novom roku zmeny, ktoré vám pomôžu dostať sa na vedúcu pozíciu. Moment dlho očakávanej slávy je skoro tu.

Prekvapili vás odpovede alebo to na vás dokonale sedí? Podeľte sa s vašim názorom v komentári!

Zdroj/Foto: brightside.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

IvanaG
Niekedy je milá, inokedy sarkastická, no zaručene vždy usmiata a ukecaná. Ivana si rada robí srandu zo všetkého (hlavne zo seba) a rada trávi čas s rovnako "chytenými" ľuďmi.