Ako ste si mohli všimnúť, veľa ľudí má rozdielny názor na Covid-19. Väčšina ho berie ako vážny prípad, ktorý musíme čo najskôr vyriešiť. Ostatní ho spochybňujú a situáciu zľahčujú. A práve preto sa známa Silvia rozhodla reagovať na sociálnej sieti, na svoj slovník si vôbec nedávala pozor.

Jej cieľom bolo oznámiť ľuďom, že pandémia je naozaj vážna a priam s hnevom odkázala, aby ľudia situáciu nezľahčovali. Mnohí s ňou súhlasili: „Tí, ktorí vravia, že covid neexistuje, by mali ísť teda do nemocnice pozrieť pacientov na pľúcnu ventiláciu, troška ich povzbudiť a samozrejme bez rúška, keďže covid neexistuje… Potom by pochopili,“ uviedla v komentároch istá Viktória.

„Prečo preberáš Matelkovu rétoriku… Útočiť na ostatných?“ obvinil ju jeden z komentujúcich. „Keď to chytíš, alebo niekto z tvojich blízkych, potom píš. Nikto nikoho rétoriku nepreberá. To ste tak prízemní ľudia, že všade musíte miešať politiku? To iné nič tu neexistuje, keď ide o zdravie? odpovedala rýchlosťou blesku instagramová hviezdička.

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko