Ján Kuciak miloval okrem jeho snúbenice Martinky aj svoju prácu novinára. Nikdy sa nebál možných následkov a už pred jeho vraždou sa stalo zopár podivných vecí, ktorým mal nebohý venovať väčšiu pozornosť, teda aspoň to tvrdí jeho najlepší kamarát!

 

Vyhrážky podnikateľa Mariána Kočnera neboli jediné, ktoré Ján dostal. Jeho práca ležala v žalúdku aj niekomu inému. Najlepší kamarát Kuciaka prezradil, že smrť snúbenice bola zbytočná, pretože na mieste činu ani nemala byť. Podľa neho je za ich úkladnou vraždou práve talianska mafia o ktorej vytváral Janko článok.

Dokonca prezradil, že pred vraždou mal zosnulý poškodené auto a v poštovej schránke si našiel gumu. Vyzeralo to tak, ako by mu chcel niekto naznačiť, že jeho práca nemá uzrieť svetlo sveta. Napriek varovaniam od kamaráta sa novinár nebál a pokračoval v svojej práci. Podľa jeho slov boli jeho články pravdivé, overené aspoň u troch zdrojov.

Podľa všetkého to vyzerá tak, že Martinka v čase vraždy nemala byť doma, ale na východnom Slovensku kvôli práci. Bola archeologičkou a mala mať dôležitý výskum, ktorý sa kvôli nepriaznivému počasiu posunul o týždeň, preto sa rozhodla vrátiť domov.

Zdroj/Foto: facebook