Počas letných prázdnin si väčšina rodín okorení dovolenku tým, že sa na ňu vyberie karavanom. Rozhodnú sa pre flexibilný prenájom či hneď investujú do vlastného. Rodinka Kristy si zakúpila svoj vlastný, v ktorom našli takéto milé prekvapenie!

Kirsty Duncan objavila v jednej zo zásuviek záhadný list, ktorý jej tam zanechala bývalá užívateľka karavanu. V liste, ktorý Kristy zverejnila na facebookovej stránke ABC Adelaide, im napísala takýto úprimný odkaz.

“Ahojte, volám sa Poppy a mám desať rokov.Toto bol predtým náš karavan a precestovali sme v ňom pol Austrálie. Toto bola moja posteľ (tá hore) a bola veľmi dobrá. V tejto zásuvke (kde ste našli list) som schovávala všetky špeciálne veci, ktoré som nemohla nechať nepovšimnuté pri našom cestovaní. Dúfam, že si tento karavan veľmi užijete. Som v piatej triede a viem pekne kresliť,” napísala malá slečna.

“Chcem vám niečo odkázať: Nasledujte svoje sny a ak si môžete vybrať medzi tým mať pravdu, alebo byť milý, vždy si zvoľte milosť. Užite si tento karavan,” uviedla na záver Poppy.

Zdroj: cas.sk | Foto: depositphotos.com