Bizarnejšiu situáciu bratislavskí policajti veru doposiaľ nezažili! Lúpežnému prepadnutiu zabránilo poskytnutie intímnych služieb,“ napísali policajti na svojej sociálnej sieti, kde zverejnili kuriózny prípad z dnešného rána.

Z jednej z petržalských čerpacích staníc dostali miestni policajti hlásenie o prepadnutí, ktoré išli ihneď overiť. Zlodej sa tam vyhrážal a požadoval peniaze, následne na zamestnanca pumpy aj fyzicky zaútočil údermi do tváre. Našťastie sa pracovníkovi podarilo utiecť do zadnej kancelárie za svojim kolegom, pričom útočníka v priestoroch čerpacej stanice zamkol a zavolali policajné zložky.

Medzitým do predajne vstúpila neznáma žena s cieľom pomôcť a použila pri tom ženské zbrane. „Po príchode hliadky PZ na mieste bolo zistené, že osoba ktorá čerpaciu stanicu prepadla sa nachádza v jej vnútorných priestoroch. Policajti v jednej z miestnosti spozorovali muža, ktorému poskytovala sexuálne služby mladá žena,“ uviedli policajti skutočnosť ktorej boli svedkom. Mladej žene sa svojim činom podarilo páchateľa zadržať a tým pádom už bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu lúpežného prepadnutia.

Zdroj: Faceboook/KRPZBA | Foto: Facebook/ShellSlovensko, Pixabay