Korona-nekorona, svet zábavy tento rok nestagnoval a vždy si našiel svoje cestičky, ako sa dostať k divákom. A aký by to bol šoubiznis bez celebrít? Tie slovenské rozhodne nezaháľali – niektoré si založili rodiny, iné urobili veľké kariérne kroky, ďalšie si zas prešli škandálmi. Ak ste posledné mesiace zostávali v obraze, náš test pre vás bude hračkou!

Ktoré slovenské hviezdičky boli (či skôr stále sú) v roku 2020 v kurze? Okrem stálic ako Twiinsky, Zuzana Plačková, Silvia Kucherenko, Jasmína Alagič či Dara Rolins a hercov a herečiek z populárnych seriálov plnili titulky bulvárnych médií predovšetkým aktuálni účastníci televíznych šou – medzi najobľúbenejšie patrili postupne Svadba na prvý pohľad, Superstar a napokon len nedávno skončená Farma 12.

Stále pritom platí, že niektorým celebritám stačí vyjsť von, aby sa o nich ľudia zaujímali a iné môžu robiť čokoľvek, no i tak si ich fanúšikovia časom nájdu iný idol. Pri spevákoch, hercoch, moderátoroch a influenceroch z nášho kvízu nám však rozhodne nuda nehrozila! Čo myslíte, trúfnete si na desať bodov z desiatich?

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Foto: Instagram/dararolins_vermi, domicibulkova, evelynjefresh, fero_joke, jasmina_alagic, michaelakocianova, queen.plackova, simonakrainova