Určite sa to stalo už aj vám. Na ulici ste videli zle zaparkované auto a mali ste sto chutí nechať majiteľovi pekný pozdrav. Čo by ste ale urobili v prípade, ak by nebolo miesto a vy by ste museli zaparkovať aj tam, kde by sa nemalo? 

 

Mladý študent to vyriešil svojsky. Keďže sa ponáhľal na dôležitú skúšku dospelosti a nechcel ju zmeškať, nemohol sa zdržiavať poriadnym parkovaním. Na svojom čelnom skle preto nechal odkaz pre všetkých, ktorých by svojim konaním inak rozčúlil. “Maturujem. Prepáčte, že takto parkujem,” napísal im.

Nečakal však, že keď sa k svojmu autu vráti, na odkaze pribudne aj odpoveď. “V pohode, držím palce!” Vyzerá to tak, že ľudia dokážu byť ohľaduplní aspoň v takýchto prípadoch. Ako vidíte, keď sa chce, všetko sa dá!

Zdroj/Foto: Facebook/Zomri

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.