Slovensko dnes rieši prípad vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice, no oni si veselo vystupujú na oslavách MDŽ, ktoré organizovala vládna strana Smer. Prečo to spravili, pýtajú sa a hromžia ľudia!

 

Nedávno sa konali oslavy MDŽ organizované Smerom, na ktorom vystupoval aj Samo Tomeček a Pavol Hammel. To vyvolalo na verejnosti obrovskú vlnu kritiky. Čo na svoju obhajobu povedali obaja hudobní interpreti?

“Mali sme podpísanú zmluvu a to by ste si ju museli podrobne naštudovať, aby ste pochopili, že to proste z mojej strany nebolo možné zrušiť. Osobne si myslím, že aj keď je to naozaj veľká tragédia, tak život sa asi úplne zastaviť nemôže a už sa treba pomaly sústrediť na iné veci,” vyjadril sa Pavol Hammel pre Topky.

“A aj mňa ako človeka, ktorý žije na Slovensku, sa to veľmi dotklo. Svoju účasť na koncertoch v súvislosti s okolnosťami, ktoré sa stali, som samozrejme zvažoval. Nakoniec sme v nadväznosti na zmluvné podmienky, ktoré dodržiavame, s kapelou na akcii vystúpili,” vysvetlil svoje vystupovanie na oslavách Tomeček. Či bolo ich vystupovanie na tomto podujatí správnym krokom alebo nie, necháme už na vás.

Zdroj/Foto: topky.sk, facebook