Kylie Jenner sa len nedávno stala matkou prekrásnej Stormi Webster Jenner, presnejšie povedané to bolo 1. februára tohto roku. Čerstvá mamička sa na sociálnej sieti chváli tip top postavou, ktorú dosiahla za neuveriteľných 46 dní od pôrodu! Aké je jej tajomstvo úspechu?

 

Väčšina z Vás si určite myslí, že podstúpila nejakú plastickú operáciu na odstránenie prebytočného tuku, no jej magické kúzlo spočíva v bežnej vecičke, ktorá sa dá kúpiť všelikde. Tmavovláska obľubuje sťahovacie korzety, ktoré by mali ženskú postavu krásne vytvarovať a zúžiť rapídne pás.

Najnovšie sa pochválila fanúšikom na Instagrame takouto fotkou a tiež fotografiou z výrivky, kde je v plavkách. Na to, že je matkou len krátko, sa jej podarilo extrémne zúžiť jej pás, dôsledkom čoho vyzerá oveľa chudšie. Musíme uznať, že to je neuveriteľné v takej krátkej dobe získať takto luxusnú postavu!

Takto vyzerala Kylie pred pôrodom s používaním korzetu

A takto vyzerá po pôrode s korzetom

Zdroj/Foto: Instagram, yotube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*