Neznámy Kysučan sa rozhodol vyraziť do Bratislavy, aby si vyhodil z kopýtka. Ubytoval sa v jednom hoteli. V jednú noc ho zastavila nejaká promotérka s tým, že je pozvaný do novootvoreného strip clubu. Vstup grátis!

Prečítajte si jeho príbeh:

Bol som trochu nervózny, lebo som bol prvýkrát v strip clube. Sedel som a pozeral na pekné ženy, dokiaľ neprišla ku mne jedna krásna holka. Mala biele čipkované tangá a podprsenku. Predstavila sa mi menom Kim. Začali sme kecať. Potom som jej povedal, že som nervózny. Doniesla nejaké tri modré panáky a nechcela mi povedať, čo to je. Povedala len toľko, že daj si tieto tri shoty naraz a budeš uvoľnený, že je to na účet podniku.”

“Vybral som si, nech mi zatancuje v strip roome na pol hodinu. Cena 159 €. Išli sme do takej miestnosti o veľkosti 2×2 metre. Pred dvomi mesiacmi mi skončil vzťah, takže toto mi celkom sadlo vhod. Kim bola úžasná a mohol som sa jej dotýkať či plesnúť ju po riti. Každú chvíľu nosila tie modré panáky plus aj šampus.”

“Ten strip club bol od môjho hotela vzdialený asi 800 metrov. Ráno o 08:45 ma zobudila hliadka policajtov. Neviem ako, ale ocitol som sa v Petržalke. Spal som pri autobusovej zastávke na zemi objímajúc veľký šuter.”

“Fízli ma zobudili a odišli. Ja som si len sadol a začal zisťovať, či mi niečo nechýba. Mobil som mal, kľúče od hotela tiež a peňaženku tiež. Vravím, super aspoň čosi pozitívne. Kuknem do peňaženky a tam ani cent. Vravím kur** to vážne? Tak som šiel 10 km pešo. Špinavý a gebuľu mi išlo od*ebať, plus na ňu pražilo slnko. Po hodine od zobudenia na zastávke som došiel na hotel, hodil sprchu a šiel spať. Večer som sa zobudil a snažil som sa spomenúť, čo sa od určitého momentu dialo. Ale nič. Úplné okno. Keď som šiel dať prať rifle, našiel som v nich tento bloček.

Zdroj/Foto: facebook, youtube