cimarro chrenkova

Počas dňa otvorených dverí v televízii Markíza sa medzi celebritami objavil aj lámač ženských sŕdc Juan z telenovely Skrytá vášeň. Ten si istotne všimol aj krásne Slovenky, ktorými sa to na podujatí len tak hmýrilo. Jedna známa kráska ho obzvlášť zaujala!

 

Herec Mario Cimarro je už notoricky známy herec z telenoviel, ktoré so železnou pravidelnosťou sledovali aj Slováci a teda najmä Slovenky. Nečudo, že ženy boli doslova v tranze, keď sa seriálový Juan objavil aj na DOD v Markíze. Kolumbijský herec sa netajil tým, že ho zaujala naša krajina, no samozrejme aj pôvabné dámy. Jedna známa kráska ho očarila natoľko, že by si po jej boku vedel predstaviť aj účinkovanie pred kamerami.

Kráska, ktorá Cimmara oslovila je moderátorka Mária Chreneková Pietrová. Herec si vybral práve jej meno, keď padla otázka na natáčanie ďalších epizód telenoviel. Blondínku by si vraj pokojne vedel predstaviť, ako svoju hereckú kolegyňu. Takáto náklonnosť by ale zaiste nepotešila manžela usmievavej markizáckej moderátorky.

Mario Cimarro alias Juan zo Skrytej vášne

mario cimarro

Moderátorka Mária Chreneková Pietrová

maria chrenkova pietrova

maria chrenkova pietrova

Zdroj: markiza.sk Foto: Facebook, Instagram