Čo by ste sa spýtali bývalej priateľky Mateja Jurkoviča a farmárky Mirky Csorbovej, keby ste mali možnosť položiť jej akúkoľvek otázku? Tmavovláska totiž túto šancu dala svojim fanúšikom na sociálnej sieti. Okrem typických namotávok typu „je legálne byť takáto krásna?“ a zvedavých dievčenských otázok o kozmetike a starostlivosti o pleť, followerov zaujímali aj pikantnosti z jej života.

Pery sú medzi bývalými farmárkami témou číslo jedna. Urobené ich má Kristi Dali, Romana Košťálová aj Andrea „Deya“ Matejčíková. Výnimkou nie je ani Mirka, preto ľudí na sociálnych sieťach zaujímalo, či ju procedúra zväčšovania bolela.

„Prvýkrát som bola v takom strese, že ma bolelo, aj keď mi dávala krém,“ zasmiala sa sama na sebe exfarmárka. Keď už ale neskôr vedela, do čoho ide, prišlo jej to prirodzené. Podľa svojich slov to teda už druhý ani tretí raz ani necítila.

Mirka Csorbová

Zvláštnou „tradíciou“ je, že keď už ženy začnú s drobnejšími zákrokmi ako napríklad zväčšenie pier, nestránia sa neskôr aj väčších zásahov. Niektorí sa preto Mirky pýtali, či má upravené aj prsia. Odvetila, že „zatiaľ nie“. Dodala slovko „bohužiaľ“, preto je jasné, že v budúcnosti podobný zákrok nevylučuje.

V reakcii na posledné Mirkine príspevky, ktoré poukazovali na noc strávenú s kamarátkou, fanúšikovia začali spochybňovať východniarkinu orientáciu a zaujímali sa o to, či je lesbička.

Mirka s kamarátkou

„Nie. Ale asi o tom začnem rozmýšľať po všetkých mojich love stories,“ priznala otvorene tmavovláska, ktorej okrem neslávneho romániku s koučom Matejom Jurkovičom nevyšli viaceré vzťahy. (Čo si myslí o plánovanom zápase svojho bývalého priateľa s o 20 kg ľahším Radom Dulinom, sa jej zatiaľ nespýtal nikto.)

Zdroj: Instagram/miim3s | Foto: Instagram/farma.markiza, miim3s