Bude mať slovenský šoubiznis ďalší talentovaný párik, ktorému budeme môcť držať palce? Náznaky, že by to mohla byť pravda, sa v poslednom čase dajú sledovať v prísne izolovanom hoteli Superstaristov, kde sa podľa všetkého stretla skutočne vydarená partia mladých ľudí. Predovšetkým dvaja z nich si padli do oka a už spolu stihli stráviť aj noc. Ako je na tom vzťah Barbory Piešovej a Michala Šafratu?

Po prvom finálovom kole, ktoré sa uskutočnilo túto nedeľu, poznáme päticu nádejných spevákov, čo už o týždeň budú mať šancu zabojovať o titul Superstar. Sú nimi Diana Kovaľová, Martin Schreiner, Giovanni Ricci, Dominika Lukešová a Barbora Piešová.

Práve posledná menovaná si vraj vytvorila hlboký vzťah k Michalovi Šafratovi, ktorý však už nemal to šťastie a do TOP 5 nepostúpil. V kuloároch sa šepká, že dvojica spolu trávi takmer všetok čas a nedávno spolu dokonca strávili noc. Členovia štábu totiž Barboru našli spať medzi Michalom a jeho Mikym Hrbáčkom. Máme to teda chápať tak, že sú spolu?

“Sme len kamaráti a ona to neskôr určite povie tiež. Takže sme len kamaráti. Čisté kamarátstvo,” zopakoval pre istotu niekoľkokrát Michal Šafrata na otázku, či medzi ním a Barborou skutočne niečo je, pretože sa v zákulisí šepká o všeličom.

Sympaťáčka z Prievidze, samozrejme, neskôr povedala presne to isté. “S Michalom sme si sadli od kvarteta, je to srandista a dá sa na všetko nahovoriť,” chválila mladého hudobníka, pričom dodala, že Superstar je ako jeden veľký tábor, kde sú všetci predovšetkým dobrí priatelia, čo sa spolu dokážu porozprávať aj zabaviť.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/barbora_piesova, michalsafrata, superstarcs