lacko posta

Keď prišiel Lacko Angyal na konkurz do speváckej šou SuperStar, diváci nevedeli či ide o recesiu, alebo to mladý chalan myslí naozaj vážne. Svojským prejavom a piesňou “Pošta” si však nakoniec získal srdcia mnohých, dokonca to vyzeralo že popularitou predčí aj súťažiacich, ktorí sa ocitli vo finále. Aktuálne si však Lacko dobré meno nerobí…

 

Pracovné ponuky sa mu hrnú, no mladý umelec k nim zodpovedne nepristupuje. Sedemnásťročný Lacko, ktorý dostal ešte počas účinkovania v šou SuperStar vysoký peňažný dar, na ktorý sa mu vyzbierali jeho fanúšikovia, ich tentokrát sklamal na plnej čiare.

Prednedávnom mal Lacko Angyal vystupovať aj na benefičnom koncerte v Dolnom Hričove. Ten sa konal na pomoc pre ťažko chorú Moniku. Jeho meno svietilo bolo zverejnené aj na letákoch a propagačných materiáloch. Organizátori však prostredníctvom sociálnej siete informovali, že Laco na koncert nakoniec neprišiel. Všetkých fanúšikov, ktorí sa tešili na jeho vystúpenie, tým sklamal na plnej čiare.

„Vystupovať mal aj Ladislav Angyal, no vykašľal sa na pomoc a na koncert neprišiel. Viacerí nám povedali, že mu pomohli a prispeli na živobytie, no keď on má niekomu pomáhať, tak sa na nich vykašle. Ladislav sklamal viacerých ľudí,“ zverili sa organizátori portálu pluska.sk. Prístup milo pôsobiaceho chalana ich zaskočil.

Účinkovanie Lacka v SuperStar

Zdroj: pluska.sk Foto/Video: Youtube