marcella molnarova

Speváčka Marcella Molnárová (53) bola kedysi hviezdou slovenskej hudobnej scény. Medzitým sa stihla angažovať do politiky, no zdá sa že návrat medzi top speváckych interpretov na Slovensku ju stále láka. O priazeň fanúšikov sa snaží aktuálne zabojovať novou skladbou Nech to tu žije, no videoklip k nej bol krokom vedľa!

 

Speváčku Marcellu Molnárovú zbožňovali hlavne tí skôr narodení Slováci, no blondínka prichystala pre svojich fanúšikov veľký comeback. Pieseň Nech to tu žije, má podľa interpretky vykresliť nelichotivý obraz dnešnej doby, no niektoré prvky bizarného videoklipu sa k jej popovému natriasaniu na obraze jednoducho vôbec nehodia.

Hady, vojna, hladné africké deti a do toho všetkého nerytmické tance slovenskej hudobnej legendy. Molnárová jednoducho stavila na dosť netradičný vizuál k svojmu veľkému návratu na hudobnú scénu.

Ten jej podľa jej slov dal zabrať, najmä vďaka záberom s pytónom, ktorý nechcel so speváčkou pri natáčaní veľmi spolupracovať. Pravdupovediac, ani sa nečudujeme! 😀

Marcella Molnárová – NECH TO TU ŽIJE!

Zdroj/Foto/Video: Youtube