Mladý doktor Vladimír Popelka, ktorý je vo funkcii doktora ešte len päť rokov, napísal status o hrozných následkoch nezodpovedných protestujúcich ľudí. Dal by im za to takýto trest!

Vladimír na svojej sociálnej sieti napísal osobný status ohľadne ťažkej situácie v nemocnici, kde mu pred očami prvýkrát za päť rokov zomrelo už niekoľko pacientov s Covid-19. „Za 5 ročnú prax mi nikdy nezomrel pacient, či už v lôžkovej časti alebo na urgentnom príjme. Nikdy som nevypisoval úmrtný list. Nikdy som sa totižto nemusel lúčiť s mojím pacientom. V poslednej dobe je tomu však inak. Situácia s pandémiou Covid 19 všetko zmenila,“ uviedol zdrvený lekár.

Nemocnice volajú o pomoc, stav sa stále zhoršuje. Umierajú im pred očami pacienti, odchádzajú kolegovia doktori či sestričky a to všetko len kvôli ľudskej nezodpovednosti. „Je mi vrcholne trápne a hanbím sa, keď vidím protestujúcich, ktorí protestujú proti noseniu rúšok, proti vakcinácií na Covid 19 a proti protipandemickým opatreniam. Myslím si, že sankcionovať týchto ľudí pokutami do výšky 1659 eur je bezpredmetné,“ vyjadril svoj názor Vladimír, ktorý by týmto ľudom bezpodmienečne udelil trest v podobe povinnej práce pri lôžkach pacientov s Covidom-19.

„Aby na vlastné oči videli, čo táto pandémia spôsobuje a aký ma na nás ako na ľudstvo dopad,“ dodal.

PRE VIAC INFO NÁS SLEDUJTE NA FACEBOOKU!

Zdroj: Facebook/vladimir.popelka.31