Možno už aj vás napadlo pozrieť sa formou webu youtube na tú “druhú stranu”, ktorá sa od väčšiny relatívne normálnych príspevkov veľkou mierou odlišuje. Videá, ktoré Vám poskytnem v článku, majú od normálnosti a ľudského chápania veľmi, veľmi ďaleko!

 

Príspevky tohto typu zvykneme označovať ako “creepy”. Sú tak neuveriteľne divné, až nám z nich behajú po chrbte zimomriavky a radšej si ani nechceme predstaviť, čo majú tieto videá v skutočnosti predstavovať. Tak na začiatok začnime pekne z ostra, venujme sa desivému videu, na ktorom má byť údajne zachytená “čarodenica” kdesi v Indii na púšti, video zhliadnete tu.

To bolo pekne desivé, však? Pokiaľ máte odvahu a poháňa vás zvedavosť, presuňme sa k ďalším príspevkom. Ak tieto veci trochu sledujete, možno spoznáte druhé video, ktoré je na internete už od roku 2009 a stále smrdí záhadou. Ak ste video ešte nevideli, budete zrejme so strachom hádať, čo má daný príspevok symbolizovať.

Môj článok tu však ešte nekončí. Vraví sa, že do tretice všetko dobré. Preto by sme mali v čítaní ešte chvíľu pokračovať a na záver spomenúť príspevok dotyčného staršieho pána, ktorý je z určitého pohľadu komický, avšak pôsobí na nás akýmsi zvláštnym dojmom. Užite si toto famózne hudobné číslo.

Zdroj/Foto: youtube