Jedna z najznámejších a najkrajších lyžiarok súčasnosti Američanka Lindsey Vonn sa vyjadrila v televízii TMZ, ako to je so s*xuálnym apetítom športovcov počas ZOH a či aj ona bola účastníčkou “športovania” aj za dverami izby hotela!

 

Téma preberaná pri každej olympiáde nebola výnimkou ani v kórejskom Pjongčangu, kde od 9. – 25. februára zápolilo 2 952 športovcov z 92 krajín sveta. Usporiadatelia pri tejto príležitosti nachystali 110 000 prezervatívov, čo je v priemere asi 37 kusov na hlavu (2 ks/deň/športovec).

Randiaca “appka” Tinder zverejnila štatistiku z obdobia konania hier a o tom, že aj k posteľovej “športovej” disciplíne prichádzalo často, svedčia údaje o 348 % náraste používania tejto aplikácie, pričom aj záujem o danú osobu zaznamenal 565 % nárast a “match” osôb vyskočil až o 644 %.

K téme o radovánkach olympionikov sa vyjadrila aj nádherná lyžiarka Lindsey Vonn, o ktorej každý kto ju pozná, vie, že s*xík má veľmi rada. 33-ročná Američanka šokovala vyjadrením, že nesiahla ani po jednej z 110-tisíc “čepičiek”. “Mňa sa to netýkalo, ale vravím vám, že tam je kopec humbuku a zábavy, mali by ste sa dotazovať niekoho, kto bol ten šťastný, lebo ja som nebola,” odpovedala víťazka bronzovej medaily. Takúto odpoveď by od Lindsey Vonn čakal asi len málokto. Otázne je len, či hovorila pravdu?! 😛

Lindsey Vonn:

Zdroj/Foto: Instagram, ladbible.com