Rozchádzame sa pre večne sa opakujúce nezhody, neveru, nedostatok pochopenia z jednej či druhej strany, či dokonca pre kamarátov, stratu iskry alebo neuspokojivý intímny život. Dôvodov môže byť milión, ako, koniec koncov, potvrdzuje aj Lady Gaga istou známou piesňou.

Sú však ľudia, ktorí viac nedokážu (alebo nechcú) rozlíšiť, čo je dôvod na rozchod a čo iba zámienka, pričom korene problému môžu byť niekde úplne inde. V tejto druhej časti článku o najčudnejších dôvodoch rozpadov vzťahov a príčin, prečo to s inak bezchybným človekom ani neskúsiť, vám prinášame 11 perličiek, o ktoré sa podelili ľudia na internete. (Prvú časť článku nájdete >>>TU<<<!)

1: Začala som randiť s fešákom, do ktorého som bola beznádejne zamilovaná celé mesiace. Až vtedy mi pomalinky začínalo dopínať, že veľa rozumu nepobral. Potom už len stačilo, aby mi jedného dňa zahlásil, že v telke najradšej zo všetkého sleduje reklamy. A bolo to.

2: Nevedela, že líšky sú skutočné zvieratá! Myslela si, že sú z mýtov ako draky a možno ich vidieť len vo fantasy filmoch.

3: Neustál som jej totálnu neschopnosť rozumieť filmom. Stále len „kto to je?“, „odkiaľ sa tam zjavil?“, „prečo to spravila?“, „a ešte raz – kto to je?“. Proste som nemohol.

4: Cez textovky ma oslovoval „môj krásny aniel“. Áno, vážne nevedel, ako sa píše „anjel“, takže som päť mesiacov bola „aniel“. Taktež som raz chodila s chlapom, ktorý mal v pláne zaparkovať na trávnik svojich rodičov príves a nešlo mu do hlavy, prečo som s ním odmietla v ňom bývať.

5: Chlapík na zoznamke mi zahlásil, že by so mnou nemohol v živote chodiť, lebo nemám rada ustrice.

6: Známy raz odmietol babu, lebo bolo podľa neho „totálne divné, že nemá Instagram“.

7: Nosieval odpornú hnedú koženú bundu z falošnej kože. Bola tak stará, že tá „koža“ z nej začala opadávať a časti z nej zostávali tak zošúchané, že tam presvitalo plátno. Najhoršie bolo, že tento chlap mal vo zvyku zastavovať sa pred akýmikoľvek odrazovými povrchmi, obzerať sa v nich a nahlas hovoriť „oh, bože, dneska vyzerám tak bohovsky, nemôžem uveriť, aký som famózny“, hladkať si pritom tú ošklbanú bundu a bokom ma sledovať, či mu na to pritakám. Nechala som ho, aby som jemu a jeho bundičke nezavadzala v rozvíjaní vzťahu.

8: Moja priateľka bývala odo mňa len cez most. Opustil som ju, lebo som neznášal chodenie cez most.

9: Každá jedna jej SMS-ka končila troma bodkami. Proste som to nezvládol.

10: Jeho smiech. Bol to najdivnejší smiech, aký som kedy počula. Prvýkrát, čo sa v mojej prítomnosti zasmial, preblesklo mi hlavou: „Fakt nie. Toto by som do konca života nedala.“

11: Po našom prvom rande mi zavolal, čo robím a ja som odvetila, že upratujem. A on na to: „Oh, máš rada upratovanie? Ku mne chodí každý druhý deň upratovačka, ale ak sa vezmeme, zbavíme sa jej a budeš nám pekne upratovať ty!“ Niekedy vedia ľudia to rozhodnutie, či ísť aj na rande číslo 2, tak ohromne uľahčiť!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Ľudia prehovorili o NAJDIVNEJŠÍCH dôvodoch ich rozchodov: Zápach vajec je TOP!

Zdroj: Brightside.me | Foto: Pixabay