Lucia Mokráňová sa zviditeľnila na Farme, kde si však získala množstvo fanúšikov, vďaka čomu je obľúbená stále. Na svojom Instagrame ukazuje svoj dokonalý život fitness trénerky, ktorá je navyše až po uši zamilovaná do svojho priateľa Petra, s ktorým už randí zhruba dva roky!

 

Lucia si myslela si, že sa ľady konečne prelomia na dovolenke v Amerike a na jej prste pribudne prsteň, no ostala sklamaná. Dvojica sa počas troch týždňov za veľkou mlákou chválila zaľúbenými fotkami, takže každý očakával, že Peťo pred ňou konečne pokľakne. Veď kedy by bola lepšia príležitosť, než práve na romantickej dovolenke. Lucia sa však odtiaľ vrátila bez prsteňu.

Sklamaná Lucia sa teda pýtala svojho priateľa, prečo to neurobil. Viac prezradila portálu topky.skKeď som bola s priateľom v Amerike, kde sme boli 3 týždne a bola to taká romantika, a teda každý očakával, že sa tam zasnúbime, no aj ja som to už potom čakala. A keďže sa nič nestalo, tak som sa ho potom pýtala, že prečo? A on mi povedal, že keďže to od nás každý očakával, tak si to teda nakoniec rozmyslel.” Nuž, Lucka si teda bude musieť na veľké prekvapenie ešte chvíľu počkať.

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram