Lucia z markizáckej šou Svadba na prvý pohľad šokovala spoveďou o jej aktuálnom vzťahu. Krátko po tom, ako začala nádejnú lásku, na Mareka si posvietila polícia za drogy a posadila ho do basy. V rozhovore pre Nový čas priznala, že bola fyzicky a aj psychicky týraná.

Čo sa týka Mareka, je to chorý psychopat, s ktorým som bola už len zo strachu. Niekoľkokrát som sa s ním snažila rozísť, ale nešlo to. Potom sa stalo to s tými policajtami a to ma zlomilo. Chvíľu som ešte vydržala, ale on dokáže byť psychopat ešte aj z basy,” uviedla pre Nový čas.

“Raz keď som sa s ním rozišla, tak mi prepichol gumy na aute. Prenasledoval ma a aj keď som sa zbalila a odišla, tak došiel za mnou a veľakrát ma zbil. Vyhrážal sa mi do telefónu. Bol schopný posielať kamarátov, aby ma sledovali. Nechcem s ním byť už spájaná. Jeho správy, kde mi nadáva, osočuje ma a vyhráža sa mi, mám uložené,” priznala so strachom známa tvárička šou Svadba na prvý pohľad.

Zrušila aj nedávne zásnuby a pravdupovediac utiekla. Jej plánovaná svadba sa taktiež v žiadnom prípade konať nebude. Podľa jej slov sa zbalila, vypla si telefón a odišla. Rozhodla sa začať nový život, najnovšie si už plánuje podať prihlášku na vysokú školu na štúdium psychológie.

Po tom, ako bol Marek obvinený zo závažného zločinu výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a aj obchodovania s nimi si Lucia konečne vydýchla, že už s ním nemusí byť v kontakte. “Po tej razii som bola chvíľu v šoku, ale som rada, že sa toto všetko stalo, lebo môžem začať žiť svoj normálny život, poznamenala Lucia, avšak násilie s políciou neriešila. “Zatiaľ to nechcem riešiť, pretože verím, že tam bude dlho a bude pokoj,” dodala.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/#svadbanaprvypohlad