Česká spevácka legenda, krásna Lucie Bílá verejne, prostredníctvom videa na sociálnej sieti, povedala všetkým svojím fanúšikom, že sa nakazila koronavírusom. Priznala, ako sa cíti a to sa nepáčilo viacerým, ktorý jej dokonca zanechali nahnevané komentáre.

Na svojom Facebookovom profile speváčka Lucie Bíla uverejnila video, v ktorom rozpráva o chorobe, a aký má u nej ľahký priebeh. ,,Som doma v izolácii, ako tušíte, koronavírus okolo mňa len neprešiel, ale ma poriadne chytil. Ale aspoň vám viem povedať svoju skúsenosť, že je to len blbá chrípka, ktorá sa dá prežiť. Je asi potrebné si na to len zvyknúť a dávať si pozor. Ale inak by som z toho žiadnu hrôzu nerobila,“ uviedla vysmiata Lucia.

Pod videom sa okamžite objavovali komentáre, ktorých sa nazbieralo skoro osemsto. Mnohé z nich boli pozitívne, povzbudzujúce prajúc skoré uzdravenie, no našli sa aj tie zlé. ,,Bodaj by to mala pre každého, kto sa sa stretáva s COVIDom, taký pozitívny záver, ale bohužiaľ, realita je iná a váš postoj môže niektoré skupiny ľudí klamať a môžu sa k chorobe postaviť s ružovými okuliarmi a potom bude problém,“ napísala Věra, jedna z mnohých.

,,Teší ma, že to tak dobre zvládate, ale nemôžete to zovšeobecňovať. Sú ľudia, ktorí majú naozaj ťažký priebeh a končí to smrťou,“ pridala sa Simona. ,,Aj keď som vaša fanúšička, mám vás rada, nesúhlasím s vaším názorom, že je to len blbá chrípka. Ľudia, ktorí si tým prešli a mali veľké zdravotné problémy, hovoria inak, je to uhol pohľadu,“ vytkla jej ďalšia sledovateľka.

Zdroj/Foto: Facebook/luciebila