Talentovaná dvojnásobná mamička Nela Pocisková prijala pozvanie do relácie Inkognito ako tajný hosť. Na svojej sociálnej sieti odtiaľ zverejnila fotografiu, ktorú fanúšikovia maximálne skritizovali.

Slovenská herečka a speváčka Nela Pocisková sa pred 7 rokmi stiahla z televíznych obrazoviek a užívala si rolu matky naplno. Avšak nadišiel čas vrátiť sa do pracovného tempa. Podľa zdroja portálu pluska.sk má stvárniť hlavnú úlohu v novom jojkárskom seriáli, ktorý ma televízia v pláne. Taktiež sa zúčastnila natáčania relácie Inkognito, v ktorom v zelených šatách vyzerala veľmi dobre. Avšak, kritickí fanúšikovia si všimli úplne niečo iné a na Nele nenechali nitku suchú.

,,V búrlivom víne ako dobre vyzerala, hrozne sa zmenila,” reagoval divák relácie narážajúc na speváčkine vrásky okolo očí. ,,Neuveriteľne zostarla,” pridala sa pani Klaudia. ,,Očný krém, šup, šup!” ,,Ako staro vyzerá,” písali ďalší.

Našťastie, našlo sa aj zopár kladných komentárov, ktoré jej vrásky a prirodzený vzhľad vychválili. ,,Konečne niekto, kto nedáva filter a ukáže svoju prirodzenú krásu,” napísala Monika.

Zdroj: TV JOJ, pluska.sk | Foto: Instagram/pociskova.nela